Manchester United remizoval s Evertonom: Vyrovnávajúci gól domácich strelil Ibrahimovič

NETKY.SK • 5 Apríl 2017, 07:56 • 2 min

LONDÝN - Futbalisti Leicestru City zvíťazili v 31. kole anglickej Premier League nad Sunderlandom 2:0. Pod vedením trénera Craiga Shakespearea sú tak stále stopercentní.

O triumfe úradujúceho majstra rozhodli v druhom polčase Islam Slimani a kanonier Jamie Vardy. Manchester United remizoval s Evertonom 1:1. Vyrovnávajúci gól domácich strelil v štvrtej minúte nadstaveného času z pokutového kopu Zlatan Ibrahimovič. Po ruke v šestnástke musel ísť predčasne do kabín Ashley Williams.