Manchester City prehral aj druhý zápas v JAR

NETKY.SK • 19 Júl 2013, 11:14 • 2 min

DURBAN - Futbalisti Manchestru City prehrali obidva prípravné zápasy v rámci turné v Juhoafrickej republike.

Po nedeľňajšom neúspešnom vystúpení proti Supersport United (0:2) nestačili vo štvrtok ani na tím FC AmaZulu - 1:2. Juhoafrické mužstvo viedlo od 20. min po presnom zásahu Bonganiho Ndululu, "The Citizens" vyrovnali o šesť minút zásluhou Jamesa Milnera. Víťazný gól domáceho celku vsietil minútu pred koncom z pokutového kopu Carlington Nyadombo. Hráči anglického vicemajstra sa museli vo štvrtok zaobísť bez svojho trénera Manuela Pellegriniho, ktorý musel náhle odcestovať do rodného Čile.