Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
6. okt. 2022Natália
BratislavaBratislava 19°
Biblia
TV program
Moje Netky
Magda Vášáryová s manželom Milanom Lasicom.
Magda Vášáryová s manželom Milanom Lasicom.
24.07.2021 16:09 Osobnosti
Magda Vášáryová a Hana Lasicová prehovorili. Vliali nádej fanúšikom, aj oni sa budú môcť rozlúčiť!
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
24.07.2021 16:09 Osobnosti

Magda Vášáryová a Hana Lasicová prehovorili. Vliali nádej fanúšikom, aj oni sa budú môcť rozlúčiť!Očarujúca Magda Vášáryová stála po boku svojho manžela vyše štyridsať rokov. Doteraz nemala silu vyjadriť sa k situácii o jeho úmrtí.


"Nebudem dávať žiadne rozhovory. Ďakujem za pochopenie," ospravedlnila sa denníku Plus 7 dní. Magda Vášáryová má s Milanom Lasicom dve dcéry. Hanku a Žofiu. Prežili krásny život. Niet sa čo čudovať, že nemala chuť komunikovať  s médiami.

 

 

Súvisiaci článok: AKTUALIZÁCIA: Milan Lasica už nie je medzi nami. Vo veku 81 rokov nás navždy opustil z miesta, ktoré bolo preňho všetkým

 

„V mene našej rodiny by som chcela poďakovať všetkým ľuďom, ktorí nám v týchto dňoch poslali veľké množstvo kondolencií a podelili sa s nami o osobné spomienky zo stretnutí s mojím manželom Milanom Lasicom,“ zverejnil vyjadrenie pani Vášáryovej portál cas.sk. Rozhodla sa objasniť, prečo sa rozhodli pre poslednú rozlúčku v kruhu najbližších.

 

 

"Veľmi oceňujeme, že ste pochopili naše prianie rozlúčiť sa s ním v kruhu našej rodiny,“ dodala. Dotieravosť zvedavcov v takejto situácii nemusí byť vždy na osoh. Avšak v tomto prípade  spolupatričnosť verejnosti na ich smútku a prejavenie obdivu Milanovi Lasicovi možno aspoň malým zlomkom pomôže zmierniť žiaľ celej rodiny.

 

 

Nádej pre fanúšikov

„Uvedomujeme si, že viacerí pociťujete potrebu rozlúčiť sa. Veľmi si to vážime a myslíme aj na vás,“ povedala dcéra Milana Lasicu, Hana.

 

 

Prečítajte si: AKTUALIZÁCIA: Očitý svedok o úmrtí Milana Lasicu! Na udalosť reagovali aj známe tváre

 

Rodina v spolupráci so Štúdiom L+S plánuje verejné podujatie, spomienkovú udalosť, ktorou si pripomenú a zaspomínajú na milovaného Milana Lasicu. „Pripravíme nejaký veľký spomienkový program, ale ten bude, po dohode s najbližšou rodinou a na základe objektívnej situácie, až po prázdninách,“ povedal riaditeľ Štúdia L+S Pavol Danišovič. 

 

Možno vás zaujme: AKTUALIZÁCIA: Súkromný pohreb Milana Lasicu sa už uskutočnil

 

„Chceme pozvať veľa ľudí, ale niektorí prichádzajú, niektorí odchádzajú, teraz sú dovolenky. V zásade nie je až také dôležité, či to bude o týždeň alebo neskôr, ale určite ten program bude,“ dodal Danišovič

 

 

 

 

 reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: cas.sk/ plus7dni/ Netky KP

Foto:  Instagram/ Facebook/ SITANašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok