LM: Plzeň s triom Slovákov remizovala v prvom zápase s Karabachom

NETKY.SK • 27 Júl 2016, 07:26 • 2 min

BRATISLAVA - Futbalisti Sparty Praha remizovali v prvom zápase 3. predkola Ligy majstrov so Steauou Bukurešť 1:1. Domácich dostal do vedenia v 35. minúte presnou hlavičkou Josef Šural, štvrťhodinu pred koncom vyrovnal z priameho kopu Nicolae Claudiu Stanciu.

Český šampión Viktoria Plzeň v základnej zostave s trojicou slovenských futbalistov iba remizoval doma s azerbajdžanským FK Karabach 0:0. Celý zápas absolvovali za Viktoriu brankár Matúš Kozáčik a stredopoliar Patrik Hrošovský, útočník Michal Ďuriš striedal v 62. minúte. Zverenci kouča Romana Pivarníka dohrávali bez vylúčeného Jana Baránka.

Dinamo Záhreb si poradilo s tímom slovenského lodivoda Juraja Jarábka Dinamom Tbilisi 2:0 a Ajax Amsterdam remizoval s PAOK Solún 1:1. Odvety sú na programe na budúci týždeň.