LM: Dva góly Cehlárika v švédskom klube Lulea Hockey

NETKY.SK • 8 September 2014, 08:33 • 2 min

BRATISLAVA - Slovenský hokejový útočník Peter Cehlárik dvoma gólmi prispel k nedeľňajšiemu vysokému víťazstvu švédskeho klubu Lulea Hockey 9:1 v zápase 4. kola Ligy majstrov nad anglickým tímom Nottingham Panthers.

Devätnásťročný Žilinčan sa zapísal do streleckej listiny ešte v prvej tretine, na konci štvrtej minúty najprv otvoril skóre, druhý presný zásah pridal v 16. min. Lulea je po štyroch kolách na čele K-skupiny s 12 bodmi o skóre pred fínskym mužstvom Lukko Rauma.

Výsledky nedeľňajších stretnutí 4. kola hokejovej Ligy majstrov 2014/2015:

C-skupina:
Frölunda Indians (Švéd.) - Villach SV (Rak.) 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)

Tabuľka C-skupiny:
1. Frölunda 4 3 0 0 1 22:10 9
2. Ženeva 4 3 0 0 1 18:14 9
3. Villacher 4 2 0 0 2 10:11 6
4. Briancon 4 0 0 0 4 5:20 0

D-skupina:
Eisbären Berlín (Nem.) - Djurgaarden IF (Švéd.) 4:3 po sam. nájazdoch (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0, 1:0)

Tabuľka D-skupiny:
1. Fribourg 4 1 2 1 0 16:12 8
2. Zlín 4 1 1 2 0 11:10 7
3. Djurgaarden 4 1 1 1 1 12:13 6
4. Berlín 4 0 1 1 2 12:16 3

K-skupina:
Lulea Hockey (Švéd.) - Nottingham Panthers (V. Brit.) 9:1 (4:0, 3:0, 2:1) - Peter Cehlárik (Lulea) 2+0
Lukko Rauma (Fín.) - Hamburg Freezers (Nem.) 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)