Liverpool zvíťazil na pôde Leicestru 3:0, Curtis Jones dal 2 góly

NETKY.SK • 16 Máj 2023, 09:15 • 2 min

LONDÝN - Liverpool zvíťazil v piatkovom zápase 36. kola anglickej Premier League na ihrisku Leicestru jednoznačne 3:0 a po siedmom triumfe za sebou si upevnil piatu priečku v tabuľke.

Futbalisti Liverpoolu zvíťazili v piatkovom zápase 36. kola anglickej Premier League na ihrisku Leicestru jednoznačne 3:0 a po siedmom triumfe za sebou si upevnili piatu priečku v tabuľke. Na tretí Newcastle a štvrtý Manchester United, ktorí si držia pozície zaručujúce miestenku v Lige majstrov 2023/2024, strácajú bod, no súperi odohrali o zápas menej.

Dva góly "The Reds" strelil v prvom polčase Curtis Jones, v 71. minúte spečatil triumf Trent Alexander-Arnold. Leicester zostal na 19. priečke, od sedemnásteho Evertonu ho delia dva body.

highlighty zápasu Liverpool - Leicester City

Premier League - 36. kolo: Leicester City - FC Liverpool 0:3 (0:2) Góly: 33. a 36. Jones, 71. Alexander-Arnold