Liverpool stratil v 4. kole prvé body, Škrtel hral celý zápas

NETKY.SK • 17 September 2013, 10:12 • 2 min

LONDÝN - Futbalisti anglického FC Liverpool stratili v pondelňajšom zápase 4. kola Premier League prvé body, keď remizovali na ihrisku Swansea City 2:2, hoci v polčase vyhrávali 2:1. Slovenský obranca Martin Škrtel odohral v drese "The Reds" celý zápas.

Hostia rýchlo prehrávali 0:1, keď sa už v druhej minúte trafil bývalý hráč Liverpool Jonjo Shelvey, okamžite ale vyrovnal Daniel Sturridge. Liverpool dostal do vedenia v 36. minúte Victor Moses, no útočník Michu v druhom polčase vyrovnal na konečných 2:2.