Liverpool so Škrtelom sa po troch zápasoch opäť tešil z víťazstva

NETKY.SK • 4 Október 2014, 18:01 • 2 min

LONDÝN - Futbalisti FC Liverpool sa po troch zápasoch tešili v anglickej Premier League opäť z víťazstva.

V sobotňajšom dueli 7. kola zdolali West Bromwich Albion 2:1 a posunuli sa priebežne na siedmu priečku v tabuľke.

Liverpool v zostave so slovenským reprezentantom Martinom Šktrelom otvoril skóre tesne pred koncom prvého polčasu zásluhou Adama Lallanu a hoci Saido Berahino v 56. minúte z penalty vyrovnal, o triumfe "The Reds" rozhodol o päť minút neskôr Jordan Henderson. Škrtel odohral celý zápas a v 17. minúte videl žltú kartu.

Hráči Swansea remizovali s Newcastlom 2:2. Domáci dvakrát viedli, ale gólovo dokázal vždy odpovedať Senegalčan Papiss Cissé. Newcastle je v tejto ligovej sezóne stále bez trojbodového zápisu. Leicester prišiel o víťazstvo nad Burnley až v šiestej minúte nadstavenia, v dramatickej koncovke sa z priameho kopu presadil Ross Wallace.