Liverpool so Škrtelom remizoval s West Bromwich

NETKY.SK • 3 Február 2014, 08:41 • 2 min

LONDÝN - V nedeľňajšom prvom súboji 24. kola anglickej futbalovej Premier League remizoval FC Liverpool v základnej zostave s Martinom Škrtelom na ihrisku West Bromwich Albion 1:1.

"The Reds" sa ujali vedenia v 24. minúte zásluhou Daniela Sturridgea, pre ktorého to bol 14. gól v sezóne. Na konečných 1:1 vyrovnal v 67. minúte Victor Anichebe.

Arsenal vďaka dvom gólom Alexa Oxlade-Chamberlaina zvíťazil nad Crystal Palace 2:0 a minimálne do pondelkového zápasu medzi Manchester City a Chelsea sa "kanonieri" vrátili na čelo tabuľky Premier League.