Liverpool so Škrtelom remizoval na ihrisku Newcastlu

NETKY.SK • 19 Október 2013, 16:09 • 2 min

LIVERPOOL - Hosťom k víťazstvu nepomohla ani výhoda o jedného hráča.

Futbalisti FC Liverpool v základnej zostave so slovenským obrancom Martinom Škrtelom remizovali v sobotňajšom zápase 8. kola anglickej ligy na ihrisku Newcastle United 2:2.
Hosťom k víťazstvu nepomohla ani výhoda o jedného hráča, keďže Newcastle hral od 41. minúty bez vylúčeného obrancu Mapoa Yanga-Mbiwu.
Domáci sa dokonca aj v oslabení ujali 12 minút po zmene strán vedenia 2:1, deľbu bodov napokon zariadil anglický reprezentačný útočník "The Reds" Daniel Sturridge.

Sumár - 8. kolo: Newcastle United - FC Liverpool 2:2 (1:1) Góly: 23. Cabaye, 57. Dummett - 42. Gerrard (z 11 m), 72. Sturridge, ČK: 41. Yanga-Mbiwa (Newcastle) /za hostí M. Škrtel celý zápas/