Liverpool otočil zápas so Swansea a postúpil do 5. kola Ligového pohára

NETKY.SK • 29 Október 2014, 07:55 • 2 min

LIVERPOOL - Anglický futbalový tím FC Liverpool postúpil po víťazstve 2:1 nad Swansea City do 5. kola Ligového pohára.

"The Reds" ešte päť minút pred koncom prehrávali, no taliansky útočník Mario Balotelli vyrovnal na 1:1 a v závere rozhodol o triumfe domácich chorvátsky obranca Dejan Lovren. Kapitán slovenskej reprezentácie Martin Škrtel do hry nezasiahol. Londýnska Chelsea sa poriadne natrápila na ihrisku Shwresbury Town, o víťazstve lídra Premier League 2:1 rozhodol v 81. minúte vlastný gól Jermaina Grandisona.