Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Koronavírus
9. jún. 2023Stanislava
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Koronavírus. Otvorte časovú os udalostí.
Lidl bude predávať respirátory bez zisku
Lidl bude predávať respirátory bez zisku
12.02.2021 13:19 Domov
Lidl sa rozhodol pre veľké gesto. Bude mať v ponuke FFP2 respirátory za 0,49 € a vraj na tom nezarobí vôbec nič
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
12.02.2021 13:19 Domov

Lidl sa rozhodol pre veľké gesto. Bude mať v ponuke FFP2 respirátory za 0,49 € a vraj na tom nezarobí vôbec ničSLOVENSKO - Lidl sa rozhodol pomáhať ľuďom bez ohľadu na vlastný zisk. Bude predávať kvalitné respirátory za veľmi dobrú cenu.


Obchodný reťazec Lidl Slovensko sa odhodlal k milosrdnému kroku. Bude predávať kvalitné FFP2 respirátory za veľmi nízku cenu a to konkrétne 0,49 € za jeden kus. Tieto respirátory na Slovensku zatiaľ nie sú povinné, no rozhodne sa nimi dokážeme lepšie chrániť, keďže už na nás útočia i silnejšie mutácie koronavírusu.

 

 

Obchodný reťazec sa takýmto spôsobom rozhodol pomôcť, pričom kúpa respirátorov bude obmedzená cca 10 kusov na jednu osobu. „Milí zákazníci, záleží nám na tom, aby ste si u nás mohli zakúpiť ochranné pomôcky za čo najvýhodnejšiu cenu. Preto odteraz garantujeme maximálnu cenu 0,49 € za jeden FFP2 respirátor,“ uviedli na sociálnej sieti.

 

 

Lidl Slovensko na svojej sociálnej sieti ubezpečuje, že predaj sa koná bez zisku. „Táto cena bude platná minimálne do konca apríla a ako zodpovedná spoločnosť sa zaväzujeme predávať respirátory bez zisku. Aby sa ku nim mohlo dostať čo najviac z vás, obmedzili sme maximálne množstvo na jeden nákup na 10 kusov,“ uvádza Lidl na sociálnej sieti. 

 

Nie je to tak dávno, čo predávali tieto respirátory v zľave a nápor na reťazec bol v tých dňoch obrovský, je preto chvályhodné, že napriek takému záujmu kupujúcich, sa Lidl rozhodol predávať respirátory bez zisku.

 

Súvisiaci článok: Momentálne sa už uplatňuje nulová sadzba DPH na predaj respirátorov FFP2 a FFP3reklama


Zdroj: Netky Kristýna Peštová

Foto:  PexelsNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
reklama
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok