Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Koronavírus
22. máj. 2022Júlia
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Koronavírus. Otvorte časovú os udalostí.
Lidl bude predávať respirátory bez zisku
Lidl bude predávať respirátory bez zisku
12.02.2021 13:19 Domov
Lidl sa rozhodol pre veľké gesto. Bude mať v ponuke FFP2 respirátory za 0,49 € a vraj na tom nezarobí vôbec nič
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
12.02.2021 13:19 Domov

Lidl sa rozhodol pre veľké gesto. Bude mať v ponuke FFP2 respirátory za 0,49 € a vraj na tom nezarobí vôbec ničSLOVENSKO - Lidl sa rozhodol pomáhať ľuďom bez ohľadu na vlastný zisk. Bude predávať kvalitné respirátory za veľmi dobrú cenu.


Obchodný reťazec Lidl Slovensko sa odhodlal k milosrdnému kroku. Bude predávať kvalitné FFP2 respirátory za veľmi nízku cenu a to konkrétne 0,49 € za jeden kus. Tieto respirátory na Slovensku zatiaľ nie sú povinné, no rozhodne sa nimi dokážeme lepšie chrániť, keďže už na nás útočia i silnejšie mutácie koronavírusu.

 

 

Obchodný reťazec sa takýmto spôsobom rozhodol pomôcť, pričom kúpa respirátorov bude obmedzená cca 10 kusov na jednu osobu. „Milí zákazníci, záleží nám na tom, aby ste si u nás mohli zakúpiť ochranné pomôcky za čo najvýhodnejšiu cenu. Preto odteraz garantujeme maximálnu cenu 0,49 € za jeden FFP2 respirátor,“ uviedli na sociálnej sieti.

 

 

Lidl Slovensko na svojej sociálnej sieti ubezpečuje, že predaj sa koná bez zisku. „Táto cena bude platná minimálne do konca apríla a ako zodpovedná spoločnosť sa zaväzujeme predávať respirátory bez zisku. Aby sa ku nim mohlo dostať čo najviac z vás, obmedzili sme maximálne množstvo na jeden nákup na 10 kusov,“ uvádza Lidl na sociálnej sieti. 

 

Nie je to tak dávno, čo predávali tieto respirátory v zľave a nápor na reťazec bol v tých dňoch obrovský, je preto chvályhodné, že napriek takému záujmu kupujúcich, sa Lidl rozhodol predávať respirátory bez zisku.

 

Súvisiaci článok: Momentálne sa už uplatňuje nulová sadzba DPH na predaj respirátorov FFP2 a FFP3reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: Netky Kristýna Peštová

Foto:  PexelsNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
reklama
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok