Liberec vstúpil do sezóny výhrou 4:2 nad Boleslavou, Bakoš skóroval

NETKY.SK • 27 Júl 2015, 09:45 • 2 min

PRAHA - V 1. kole českej futbalovej ligy prehral Bohemians 1905 s nováčikom súťaže FASTAV Zlín 0:1.

V nedeľňajšom večernom súboji Slovan Liberec zdolal Mladú Boleslav 4:2. Jedným gólom sa na triumfe Severočechov podieľal slovenský útočník Marek Bakoš, ktorý v 48. minúte na hranici ofsajdu v jednoduchej pozícii dopravil loptu do siete. V dobrom nebude na zápas spomínať hosťujúci brankár Róbert Veselovský, ktorý štyrikrát lovil loptu zo svojej siete.

Sumáre - 1. kolo:

Bohemians 1905 - FASTAV Zlín 0:1 (0:1)

Gól: 25. Pazdera, 4818 divákov.

/L. Pauschek hral do 81. min, M. Mikuš nastúpil v 46. min - R. Matějov hral celý zápas/

Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav 4:2 (1:1)

Góly: 36. Šural (z 11 m), 48. BAKOŠ, 69. Bartošák, 80. Švejdík - 34. Magera, 62. Skalák

/M. Bakoš hral do 73. minúty + v 48. minúte strelil gól - R. Veselovský odchytal celý zápas + dostal ŽK/