Kucka pri vysokom triumfe AC Miláno, deklasovali Palermo

NETKY.SK • 9 Apríl 2017, 17:25 • 2 min

RÍM - Futbalisti Sampdorie Janov aj so slovenským reprezentantom Milanom Škriniarom v základnej zostave doma remizovali s Fiorentinou 2:2 v nedeľňajšom zápase 31. kola najvyššej talianskej súťaže Serie A.

Hostia vyrovnali minútu pred koncom druhého polčasu zásluhou senegalského útočníka Khoumu Babacara. Škriniar odohral celý zápas.

Plnú minutáž si pripísal aj Juraj Kucka v drese AC Miláno. "Rossoneri" deklasovali Palermo 4:0. Druhý tím v ligovej tabuľke AS Rím zvíťazil v Bologni 3:0 a zredukoval manko na vedúci Juventus Turín na 6 bodov. Rovnakým pomerom uspelo Udinese Calcio s FC Janov. V ďalších zápasoch triumfovalo domáce Crotone nad Interom Milánom 2:1 a FC Turín v Cagliari 3:2.

Výsledky nedeľňajších zápasov 31. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A:

Sampdoria Janov - Fiorentina 2:2 (1:0)
Góly: 5. Bruno Fernandes, 71. R. Álvarez - 60. G. Rodríguez, 89. Babacar
Milan Škriniar (Sampdoria) odohral celý zápas.

AC Miláno - Palermo 4:0 (3:0)
Góly: 6. Suso, 19. Pašalič, 37. Bacca, 70. Deulofeu, ČK: 84. G. González (Palermo) po druhej ŽK
Juraj Kucka (AC Miláno) odohral celý duel.

Bologna - AS Rím 0:3 (0:2)
Góly: 26. Fazio, 41. Salah, 75. Džeko

Cagliari - FC Turín 2:3 (1:2)
Góly: 19. Borriello (z pok. kopu), 90.+ Han Kwang - 33. Ljajič, 39. Belotti, 53. Acquah, ČK: 90.+ Acquah (Turín) po druhej ŽK

Crotone - Inter Miláno 2:1 (2:0)
Góly: 19. a 22. Falcinelli (prvý z pok. kopu) - 65. D'Ambrosio

Udinese - FC Janov 3:0 (2:0)
Góly: 20. De Paul, 31. Zapata, 49. Rubinho (vlastný)