Biľaletdinov: Kovaľčuk netrénoval, iba odpočíval

NETKY.SK • 17 Február 2014, 17:25 • 2 min

SOČI - Tréner Rusov Zinetula Biľaletdinov povedal novinárom, že 30-ročný útočník odpočíval a nie je zranený.

Otvoriť časovú os

Iľja Kovaľčuk vynechal posledný tréning ruských hokejistov pred utorkovým duelom o postup do štvrťfinále proti Nórom na ZOH v Soči. Tréner "zbornej" Zinetula Biľaletdinov povedal novinárom, že 30-ročný útočník iba odpočíval a nie je zranený. Kovaľčuk neabsolvoval záverečné minúty druhej tretiny pri nedeľňajšom víťazstve Ruska nad Slovenskom (1:0 po sam. nájazdoch). Zdalo sa, že si poranil pravý členok, avšak vrátil sa do zápasu a po jeho úspešnom samostatnom nájazde sa hostitelia olympijských hier mohli tešiť z dvoch bodov.

Rusi sa v utorok od 13.30 SEČ stretnú v Ľadovom paláci Boľšoj s Nórmi.