Koubekov úspešný debut, Plzeň zdolala Hradec Králové 4:0

NETKY.SK • 18 August 2014, 08:51 • 2 min

PLZEŇ - Futbalisti Viktorie Plzeň zvíťazili v nedelňajšej dohrávke 4. kola českej Synot ligy nad nováčikom FC Hradec Králové presvedčivo 4:0. Na lavičke českého vicemajstra tak absolvoval úspešný ligový debut tréner Miroslav Koubek.

Matúš Kozáčik odchytal v domácom drese celý zápas, Patrik Hrošovský strávil na trávniku rovnako celých 90 minút. V 15. minúte navyše asistoval centrovanou loptou na presný zásah Davidovi Limberskému, ktorý parádnou strelou z voleja spoza šestnástky nedal hosťujúcemu brankárovi šancu. Za hostí odohral celé stretnutie obranca Juraj Križko.

4. kolo - sumár:
Viktoria Plzeň - FC Hradec Králové 3:0 (2:0)
Góly: 15. Limberský, 20. Chramosta, 51. Pilař (z 11 m), 82. Petržela
/M. Kozáčik, P. Hrošovský celý zápas - J. Križko celý zápas, M. Kuciak na lavičke/