RIO DE JANEIRO - Kompletný program 64 stretnutí záverečného turnaja XX. majstrovstiev sveta vo futbale v Brazílii (12. 6. - 13. 7.) - podľa jednotlivých dní:
Základná fáza v skupinách (48 zápasov - začiatky stretnutí sú uvedené v SELČ):
Štvrtok 12. júna:
A-skupina: Brazília - Chorvátsko (Sao Paulo, 22.00 h)
Piatok 13. júna:
A-skupina: Mexiko - Kamerun (Natal, 18.00)
B-skupina: Španielsko - Holandsko (Salvador, 21.00)
B-skupina: Čile - Austrália (Cuiabá, 0.00)
Sobota 14. júna:
C-skupina: Kolumbia - Grécko (Belo Horizonte, 18.00)
D-skupina: Uruguaj - Kostarika (Fortaleza, 21.00)
D-skupina: Anglicko - Taliansko (Manaus, 0.00)
C-skupina: Pobrežie Slonoviny - Japonsko (Recife, 3.00 už v nedeľu ráno)
Nedeľa 15. júna:
E-skupina: Švajčiarsko - Ekvádor (Brasília, 18.00)
E-skupina: Francúzsko - Honduras (Porto Alegre, 21.00)
F-skupina: Argentína - Bosna a Hercegovina (Rio de Janeiro, 0.00)
Pondelok 16. júna:
G-skupina: Nemecko - Portugalsko (Salvador, 18.00)
F-skupina: Irán - Nigéria (Curitiba, 21.00)
G-skupina: Ghana - USA (Natal, 0.00)
Utorok 17. júna:
H-skupina: Belgicko - Alžírsko (Belo Horizonte, 18.00)
A-skupina: Brazília - Mexiko (Fortaleza, 21.00)
H-skupina: Rusko - Kórejská republika (Cuiabá, 0.00)
Streda 18. júna:
B-skupina: Austrália - Holandsko (Porto Alegre, 18.00)
B-skupina: Španielsko - Čile (Rio de Janeiro, 21.00)
A-skupina: Kamerun - Chorvátsko (Manaus, 0.00)
Štvrtok 19. júna:
C-skupina: Kolumbia - Pobrežie Slonoviny (Brasília, 18.00)
D-skupina: Uruguaj - Anglicko (Sao Paulo, 21.00)
C-skupina: Japonsko - Grécko (Natal, 0.00)
Piatok 20. júna:
D-skupina: Taliansko - Kostarika (Recife, 18.00)
E-skupina: Švajčiarsko - Francúzsko (Salvador, 21.00)
E-skupina: Honduras - Ekvádor (Curitiba, 0.00)
Sobota 21. júna:
F-skupina: Argentína - Irán (Belo Horizonte, 18.00)
G-skupina: Nemecko - Ghana (Fortaleza, 21.00)
F-skupina: Nigéria - Bosna a Hercegovina (Cuiabá, 0.00)
Nedeľa 22. júna:
H-skupina: Belgicko - Rusko (Rio de Janeiro, 18.00)
H-skupina: Kórejská republika - Alžírsko (Porto Alegre, 21.00)
G-skupina: USA - Portugalsko (Manaus, 0.00)
Pondelok 23. júna:
B-skupina: Austrália - Španielsko (Curitiba, 18.00)
B-skupina: Holandsko - Čile (Sao Paulo, 18.00)
A-skupina: Kamerun - Brazília (Brasília, 22.00)
A-skupina: Chorvátsko - Mexiko (Recife, 22.00)
Utorok 24. júna:
D-skupina: Taliansko - Uruguaj (Natal, 18.00)
D-skupine: Kostarika - Anglicko (Belo Horizonte, 18.00)
C-skupina: Japonsko - Kolumbia (Cuiabá, 22.00)
C-skupina: Grécko - Pobrežie Slonoviny (Fortaleza, 22.00)
Streda 25. júna:
F-skupina: Nigéria - Argentína (Porto Alegre, 18.00)
F-skupina: Bosna a Hercegovina - Irán (Salvador, 18.00)
E-skupina: Honduras - Švajčiarsko (Manaus, 22.00)
E-skupina: Ekvádor - Francúzsko (Rio de Janeiro, 22.00)
Štvrtok 26. júna:
G-skupina: USA - Nemecko (Recife, 18.00)
G-skupina: Portugalsko - Ghana (Brasília, 18.00)
H-skupina: Kórejská republika - Belgicko (Sao Paulo, 22.00)
H-skupina: Alžírsko - Rusko (Curitiba, 22.00)
Vyraďovacia fáza:
OSEMFINÁLE
Sobota 28. júna:
1A - 2B (Belo Horizonte, 18.00)
1C - 2D (Rio de Janeiro, 22.00)
Nedeľa 29. júna:
1B - 2A (Fortaleza, 18.00)
1D - 2C (Recife, 22.00)
Pondelok 30. júna:
1E - 2F (Brasília, 18.00)
1G - 2H (Porto Alegre, 22.00)
Utorok 1. júla:
1F - 2E (Sao Paulo, 18.00)
1H - 2G (Salvador, 22.00)
ŠTVRŤFINÁLE
Piatok 4. júla:
1E - 2F / 1G - 2H (Rio de Janeiro, 18.00)
1A - 2B / 1C - 2D (Fortaleza, 22.00)
Sobota 5. júla:
1F - 2E / 1H - 2G (Brasília, 18.00)
1B - 2A / 1D - 2C (Salvador, 22.00)
SEMIFINÁLE
Utorok 8. júla:
1A - 2B / 1C - 2D - - - 1E - 2F / 1G - 2H (Belo Horizonte, 22.00)
Streda 9. júla:
1B - 2A / 1D - 2C - - - 1F - 2E / 1H - 2G (Sao Paulo, 22.00)
ZÁPAS O 3. MIESTO
Sobota 12. júla: zdolané tímy zo semifinále (Brasília, 22.00 h)
FINÁLE
Nedeľa 13. júla: víťazné tímy zo semifinále (Rio de Janeiro, 21.00 h)