Kližan prehral v 2. kole turnaja ATP Masters v Šanghaji s Čiličom

NETKY.SK • 9 Október 2012, 11:59 • 2 min

Kližan prehral v 2. kole turnaja ATP Masters v Šanghaji s Čiličom - Tenis Slovenský tenista Martin Kližan neuspel v 2.

Slovenský tenista Martin Kližan neuspel v 2. kole dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v čínskom Šanghaji. Zverenec trénera Karola Kučeru prehral s Chorvátom Marinom Čiličom za 94 minút v dvoch setoch 5:7 a 1:6. Kližan tak neodplatil súperovi prehru z osemfinále grandslamového US Open.

Víťazovi turnaja v Petrohrade vyšiel začiatok stretnutia a po brejku v piatom geme sa ujal vedenia 3:2. Čilič však bleskovo odpovedal rebrejkom a v koncovke setu slávil úspech. V dvanástom geme nestratil pri podaní Kližana ani fiftín. V druhom dejstve si Čilič po rýchlom brejku vybudoval náskok 3:0 a zápas už dotiahol do úspešného konca.