KHL: Vladivostok prerušil sériu šiestich prehier, na domácom ľade zdolal Dinamo Minsk

NETKY.SK • 23 Október 2015, 17:54 • 2 min

MOSKVA - Hokejisti Admiralu Vladivostok sa dočkali víťazstva v KHL po šiestich prehrách v rade, keď v piatok na domácom ľade zdolali Dinamo Minsk 5:2.

Po 40 minútach bol stav nerozhodný 2:2, no domáci v poslednej tretine rozhodli o plnom bodovom zisku. Vladivostok predtým naposledy uspel 8. októbra v Jekaterinburgu (3:1).

Výsledky piatkových stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL):
Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk 5:2 (0:1, 2:1, 3:0)
Góly: 24. K. Makarov, 30. Alexandrov, 33. Podšenďalov, 54. Blum, 58. Kuznecov - 16. Szczechura, 40. Stepanov

Amur Chabarovsk - Torpedo Nižnij Novgorod 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
Góly: 18. Faizullin - 2. S. Kosticyn, 53. Šurakov, 54. C. Klingberg