KHL: Vedenie súťaže prekvalifikovalo trest Rosandiča, ide o vážnejší priestupok

NETKY.SK • 26 Október 2016, 17:07 • 2 min

MOSKVA - Športovo-disciplinárna komisia Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) prekvalifikovala trest pre obrancu Mislava Rosandiča zo Slovana Bratislava, ktorý dostal v utorkovom súboji na ľade SKA Petrohrad.

Mladý zadák pri vysokej prehre 1:6 dostal od rozhodcov dve minúty za podrazenie, no podľa spomenutej komisie šlo o vážnejší priestupok a malo nasledovať päťminútové vylúčenie plus trest do konca duelu. Dodatočne tak pri Rosandičovi figuruje v zápise o stretnutí vyšší trest.

Rovnako ako bek Slovana dopadol fínsky útočník Petrohradu Jarno Koskiranta, ktorý v tomto stretnutí tiež dostal dve minúty za podrazenie a tiež pri jeho mene dodatočne svieti vyšší trest. Informáciu priniesol oficiálny web KHL.