KHL: Petrohrad aj Jaroslavľ vyhrali v druhých zápasoch 7:2 a v sériách vedú 2:0

NETKY.SK • 23 Február 2017, 18:48 • 2 min

MOSKVA - Hokejisti SKA Petrohrad zvíťazili vo štvrtkovom druhom zápase 1. kola play off Západnej konferencie KHL na domácom ľade nad Viťazom Podolsk vysoko 7:2 a v sérii vedú 2:0.

Rovnakým výsledkom sa skončil aj duel Lokomotivu Jaroslavľ, ktorý zdolal Dinamo Minsk a v sérii vedie taktiež 2:0. Aj druhý duel medzi moskovským Dinamom a Torpedom Nižnij Novgorod sa skončil až po predĺžení. Na rozdiel od prvého zápasu, vo štvrtok stačilo domácemu Dinamu na triumf jedno predĺženie, keď víťazný gól na 3:2 strelil v 62. minúte Kuteikin.

Víťaz základnej časti CSKA Moskva zdolal na svojom ľade Jokerit Helsinki 2:1 po predĺžení a v sérii vedie 2:0.

Play off KHL - 1. kolo /na 4 víťazstvá/

Západná konferencia:

Lokomotiv Jaroslavľ - Dinamo Minsk 7:2 (1:0, 4:0, 2:2)

Góly: 8. Kronwall, 27. Iljenko, 34. Nakládal, 35. Averin, 39. Lugin, 41. Loktionov, 43. Loktionov – 44. Korobov, 53. Ellison

/stav série: 2:0/

SKA Petrohrad – Viťaz Podoľsk 7:2 (2:0, 3:1, 2:1)

Góly: 6. Ketov, 18. Dadonov, 28. Ketov, 34. Dacjuk, 37. Koskiranta, 47. Hersley, 55. Kovaľčuk - 39. Švec-Rogovoj, 54. Jeřábek

CSKA Moskva – Jokerit Helsinki 2:1 pp (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)

Góly: 26. Mamin, 72. Andronov - 44. Huhtala

Dinamo Moskva – Torpedo Nižnij Novgorod 3:2 pp (2:0, 0:1, 0:1 - 1:0)

Góly: 14. Fiodorov, 17. Hietanen, 62. Kuteikin - 22. Mozer, 52. Frolov