KHL: Omsk si doma poradil s Jaroslavľom

NETKY.SK • 22 September 2014, 17:22 • 2 min

OMSK - Avangard Omsk zvíťazil v jedinom pondelňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) na vlastnom ľade nad Lokomotivom Jaroslavľ 4:2.

Hostia síce počas necelých štyroch minút na sklonku prostrednej tretiny vyrovnali z 0:2 na 2:2, ale o 14 sekúnd neskôr už znova prehrávali a v úvodnej minúte tretieho dejstva inkasovali ešte raz.

Avangard Omsk - Lokomotiv Jaroslavľ 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
Góly: 8. Paršin (Širokov, E. Gustafsson), 33. A. Ivanov (Alexander Popov, E. Gustafsson), 39. Paršin (V. Sobotka), 41. Širokov (V. Sobotka) - 35. Koňkov (E. Galimov), 39. Gorochov (Jiří Novotný, Kručinin)