KHL: Metallurg otočil duel s CSKA

NETKY.SK • 9 Apríl 2016, 18:40 • 2 min

MOSKVA - Hokejisti Metallurgu Magnitogorsk vyhrali v druhom zápase finále play off Kontinentálnej hokejovej ligy na ľade CSKA Moskva 2:1 a vyrovnali stav série na 1:1.

Víťaz základnej časti a premožiteľ Slovana Bratislava v prvom kole play off sa ujal vedenia v 13. minúte vďaka presilovkovému gólu Nikitu Zajceva. Hostia sa však nevzdali a dokázali skóre otočiť. V 24. minúte vyrovnal Danis Zaripov na 1:1 a na začiatku druhej tretiny strelil víťazný zásah Metallurgu Alexej Bereglazov. Tretí zápas série je na programe v pondelok na ľade Metallurgu.

Finále play off KHL o Gagarinov pohár - 2. zápas:

CSKA Moskva – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Góly: 13. Zajcev (Denisov, Radulov) - 24. Zaripov (Mozjakin), 42. Bereglazov. Rozhodovali: Belov, Odinš - Sivov, Šeljanin, vylúčenia: 3:3 na 2 min, navyše: 60. Kiselevič (CSKA) DKZ, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0.