KHL: Kunlun vyhral aj svoj druhý zápas v sezóne, Vladivostok zdolal 6:3

NETKY.SK • 5 September 2016, 18:35 • 2 min

PEKING - Čínskemu nováčikovi v Kontinentálnej hokejovej lige sa v úvode sezóny darí. Červená hviezda Kunlun Peking vyhral aj svoj druhý zápas v súťaži, keď v pondelok triumfoval na domácom ľade nad Admiralom Vladivostok 6:3.

V stretnutí sa predstavili aj dvaja Slováci, Tomáš Marcinko si do štatistík pripísal štyri trestné minúty, Martin Bakoš po dve strely a trestné minúty.

sumár:

Červená hviezda Kunlun - Admiral Vladivostok 6:3 (3:1, 2:2, 1:0)

Góly: 4. Salmela, 18. Pereskokov, 19. Jalasvaara, 25. Mäntylä, 27. Wärn, 48. Salmela - 11. Tkačev, 30. Sajustov, 40. Iljin

Avtomobilist Jekaterinburg - Jugra Chanty-Mansijsk 2:3 (0:1, 2:0, 0:2)
Góly: 30. Česalin, 34. Alexej Vasilevskij - 12. a 60. Lapenkov, 57. Gorbunov