KHL: Kchun-lun zdolal Jaroslavľ 3:1, Bakoš pomohol gólom, Marcinko asistenciou

NETKY.SK • 24 Október 2016, 15:52 • 2 min

MOSKVA/ŠANGHAJ - Slovenský útočník Martin Bakoš prispel jedným presným zásahom k triumfu hokejistov Červenej hviezdy Kchun-lun nad Lokomotivom Jaroslavľ (3:1) v pondelňajšom zápase KHL. Asistenciu si na svoje konto pripísal jeho krajan Tomáš Marcinko.

Čínskemu nováčikovi súťaže sa podarilo otočiť skóre duelu, keď po prvej tretine prehrával 0:1. V 31. minúte zavelil k obratu práve Bakoš, ktorý sa gólovo presadil aj v nedeľu proti úradujúcemu šampiónovi Metallurgu Magnitogorsk (1:5).

Kchun-lun ukončil dvojzápasovú minisériu prehier, Lokomotiv po predošlých štyroch bodovo stopercentných zápasoch našiel premožiteľa.