KHL: Astana si vezie z Magnitogorska cenný bod, Laco kryl 44 striel

NETKY.SK • 3 September 2015, 18:57 • 2 min

MOSKVA - Slovenský hokejový brankár Ján Laco dopomohol Barysu Astana k zisku ďalšieho bodu v KHL.

Vo štvrtkovom dueli kryl 44 striel hráčov Metallurgu Magnitogorsku, ktorým sa v druhej tretine podarilo vyrovnať skóre z 0:2 na 2:2. Po bezgólovom predĺžení rozhodli o víťazovi až samostatné nájazdy, v nich prekonal slovenského reprezentanta len Danis Zaripov a zaistil pre Metallurg zisk dvoch bodov.

V spanilej jazde pokračujú hokejisti Avangardu Omsk. Vo štvrtok vyhrali aj na ľade Salavatu Julajev Ufa 3:2, keď sa o víťazný gól postaral v 53. minúte český útočník Vladimír Sobotka.