Juventus vyhral, Weiss prihral na dva góly, SSC padol na San Sire

NETKY.SK • 10 December 2012, 08:12 • 2 min

Juventus vyhral, Weiss prihral na dva góly, SSC padol na San Sire - Futbal V nedeľnom zápase 16. kola najvyššej talianskej futbalovej Serie A zvíťazil líder tabuľky Juventus Turín v sicílskom Palerme 1 0.

imgV nedeľnom zápase 16. kola najvyššej talianskej futbalovej Serie A zvíťazil líder tabuľky Juventus Turín v sicílskom Palerme 1:0. O jediný presný zásah majstrovskej "starej dámy" sa postaral v 50. minúte švajčiarsky obranca Stephan Lichsteiner.
      Slovenský reprezentant Vladimír Weiss ml. prihral na oba góly Pescary, ktorá zdolala Janov 2:0. V drese hostí odohral celý duel Juraj Kucka, ktorý videl v 59. minúte žltú kartu.
      Gólovú nádielku videli diváci v Turíne, odkiaľ si milánske AC odváža tri body po víťazstve 4:2.
      Vo večernom šlágri kola vyhral dovtedy tretí Inter Miláno na San Sire nad druhým SSC Neapol 2:1 a preskočil ho v tabuľke. V drese hostí odohral 83 minút slovenský reprezentačný stredopoliar Marek Hamšík.

sumáre:
      Cagliari Calcio – Chievo Verona 0:2 (0:0)
      Góly: 67. Paloschi, 87. Thereau

US Palermo – Juventus Turín 0:1 (0:0)
      Gól: 50. Lichsteiner, ČK: 75. Morganella (Palermo)

Pescara Calcio – FC Janov 2:0 (0:0)
      Góly: 52. Abbruscato, 73. Vukušič
      /Vl. Weiss ml. celý zápas – Kucka celý zápas + ŽK/

AC Siena – Catania Calcio 1:3 (1:0)
      Góly: 10. Rosina – 50. Castro, 67. a 82. Bergessio

FC Turín – AC Miláno 2:4 (1:1)
      Góly: 28. Santana, 80. Bianchi – 40. Robinho, 50. Nocerino, 62. Pazzini, 76. Shaarawy

Inter Miláno - SSC Neapol 2:1 (2:0)
      Góly: 8. Guarin, 39. Milito - 54. Cavani