Juventus deklasoval Lazio 4:0 a opäť získal taliansky Superpohár

NETKY.SK • 19 August 2013, 07:33 • 2 min

RÍM - Futbalisti Juventusu Turín obhájili vlaňajší triumf v zápase o taliansky Superpohár, keď v nedeľu na Olympijskom štadióne v Ríme zdolali Lazio suverénne 4:0. Trofej získali už šiestykrát v histórii, čim sa vyrovnali milánskemu AC.

Úradujúci majster nedal víťazovi domáceho pohára žiadnu šancu a preukázal skvelú efektivitu v koncovke. Juventus viedol od 23. minúty gólom Pogbu, po zmene strán akékoľvek nádeje Lazia zhasli tromi presnými zásahmi v priebehu štyroch minút Chiellini, Lichtsteiner a Tevez.