Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Jozef Oklamčák a jeho aktivity
BratislavaBratislava 11°
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Jozef Oklamčák a jeho aktivity. Otvorte časovú os udalostí.
Jozef OKLAMČÁK hľadá takýto tip missky, ktorá pocestuje do KÓREY
Jozef OKLAMČÁK hľadá takýto tip missky, ktorá pocestuje do KÓREY
04.08.2016 15:58 Osobnosti
Jozef Oklamčák hľadá missku na medzinárodnú súťaž krásy do Kórey
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
04.08.2016 15:58 Osobnosti

Jozef Oklamčák hľadá missku na medzinárodnú súťaž krásy do KóreySOUL - Aj v najbližších dňoch, známy slovenský krasológ a medzinárodne uznávaný odborník na ženskú krásu JOZEF OKLAMČÁK, bude obklopený kráskami, medzi ktorými bude hľadať vhodný tip slečny, ktorá bude reprezentovať Slovenskú republiku na svetovej súťaži krásy v Južnej KÓREY.


JOZEF OKLAMČÁK po náročných, ale veľmi príjemných, víkendoch hľadania českých a slovenských krások do ČÍNY a finalistiek pre maďarskú súťaž krásy, dostal poverenie od kórejských organizátorov, vybrať vhodnú delegátku, ktorá bude reprezentovať Slovenskú republiku a agentúru OKLAMČÁK PRODUCTION na svetovej súťaži krásy v kórejskom hlavnom meste Soule.

 

Súťaž sa bude konať v októbri a veľkou výhodou pre dievčatá je ta skutočnosť, že minimálna výška je len 170 cm a určený vek je od 18 do 26 rokov. Dievčatá, ktoré spĺňajú tieto kritéria sa môžu prihlásiť na email: oklamcak@oklamcak.sk a info@ceskoslovenskylev.com

 

V prvom rade musia poslať kvalitne fotografie v šatách, plavkách a portrét v kvalite minimálne 300 kb a svoje základne miery a vek. Samozrejme, že hlavnou podmienkou je slovenské občianstvo, resp. musia mať slovenský pas, ale podľa Jozefa Oklamčáka, v tomto prípade veľkú šancu majú slečny, ktoré majú vietnamský, čínsky resp. ázijský pôvod. Termín prihlásenia je do 15.augusta 2016.

 

Ako nám povedal zakladateľ, dlhoročný organizátor oficiálnej súťaže krásy MISS SLOVENSKO a prezident ČESKOSLOVENSKÉHO LEVA Jozef OKLAMČÁK, „už je to tak, že v poslednom období sa na mňa stále viac a viac obracajú organizátori medzinárodných súťaži o delegovanie missiek nielen zo Slovenska, ale i okolitých krajín. Úprimne musím povedať, že ma to veľmi teší, aj keď niekedy sú termíny veľmi horúce. Ale nemám s tým problém. Aj delegátku na túto svetovú súťaž chcem vybrať do 15.augusta 2016. Mám totiž takú skúsenosť, že čím dlhšie je termín uzávierky, tým viac slečny váhajú uchádzať sa o túto možnosť. Stále tvrdím, že kto zaváha a nenájde ihneď odvahu, tak jednoducho ma smolu.  A v tomto prípade nie je potrebné množstvo ale kvalita, a to jedna jediná"reklama


Zdroj: NETKY.SK, SITA, TASR

Foto:  Archív AOPNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok