Indiana vyhrala na palubovke Miami 97:93 a vyrovnala stav série na 1:1

NETKY.SK • 25 Máj 2013, 08:30 • 2 min

MIAMI - Basketbalistom Indiany Pacers sa podarilo zvíťaziť v druhom finálovom zápase Východnej konferencie na palubovke Miami Heat 97:93 a vyrovnali stav série na 1:1. Stretnutie číslo 3 je na programe v noci na pondelok v Indiane.

V zápase v noci na sobotu zaznamenal Roy Hibbert s 29 bodmi svoje maximum v play off v kariére, kolega George Hill pridal 18 bodov vrátane štyroch trestných hodov v poslednej minúte. V drese Pacers si nielen defenzívne úlohy dobre plnili Paul George (22 bodov) a David West (13). Pacers tak vrátili Miami prehru 102:103 po predĺžení z prvého duelu, pričom Heat prehrali len štvrtý zápas z posledných 50 stretnutí. Najproduktívnejším hráčom Heat bol s 36 bodmi LeBron James, spoluhráč Chris Bosh pridal 17 a Dwayne Wade 14 bodov.