Hráči Kyoto Sanga zahrali najbláznivejší voľný kop sezóny!

NETKY.SK • 7 Máj 2014, 19:00 • 2 min

YOKOHAMA – Asi najbláznivejší voľný kop prebiehajúcej sezóny zahrali hráči druholigového japonského tímu Kyoto Sanga v utorkovom zápase na trávniku Yokohamy.

Hostia sa ujali vedenia už v 15.minúte a svoj náskok na 2:0 zvýšili z voľného kopu tesne pred polčasovou prestávkou. Bol to však asi jeden z najbláznivejších voľných kopov v celej sezóne!

Hráči Kyoto Sanga počas zahrávania nepriameho voľného kopu vnútri pokutového územia zmiatli svojho súpera, keď sa zoradili až piati hráči, ktorí predstierali strelu na bránu. Nakoniec predposledný z nich jemne ťukol dozadu loptu svojmu spoluhráčovi, ktorý delovkou prekonal všetko čo mu stálo v ceste a rozvlnil sieť.