Hossa skóroval a MoDo zvíťazilo, Slovák 1+1

NETKY.SK • 10 Február 2015, 22:05 • 2 min

ŠTOKHOLM - Slovenský útočník Marcel Hossa gólom a asistenciou zariadil triumf tímu MODO Hockey na ľade štokholmského Djurgaardenu 2:1. Tridsaťtriročný krídelník už v 2. min duelu otvoril skóre a v 48. min prihral Djusemu na víťazný gól.

Rovnakú bilanciu ako Hossa mal aj obranca Tomáš Slovák z tímu Brynäs, ktorý neuspel na ľade lídra SHL zo Skelleftey a prehral 4:5 po sam. nájazdoch.

Úspešný výsledok dosiahol aj brankár Július Hudáček, jeho Örebro triumfovalo vo Växjö 3:2 po predĺžení a slovenský reprezentant zneškodnil 29 z 31 striel súpera.

Výsledky utorkových stretnutí 45. kola najvyššej švédskej hokejovej súťaže SHL:
Djurgaarden - MODO 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) - Marcel Hossa (MODO) 1+1
HV 71 - Frölunda 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
Leksand - Färjestad 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Linköping - Lulea 3:4 (3:2, 0:1, 0:1)
Skelleftea - Brynäs 5:4 po sam. nájazdoch (1:1, 1:1, 2:2 - 0:0, 1:0) - Tomáš Slovák (Brynäs) 1+1
Växjö - Örebro 2:3 po predĺžení (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1) - Július Hudáček (Örebro) zneškodnil 29 z 31 striel