Hossa gólom v predĺžení rozhodol o výhre Chicaga nad Edmontonom

NETKY.SK • 26 Február 2013, 08:01 • 2 min

Hossa gólom v predĺžení rozhodol o výhre Chicaga nad Edmontonom - Hokej Slovenský útočník Chicaga Marián Hossa v zámorskej NHL v noci na utorok rozhodol gólom v predĺžení o víťazstve svojho tímu nad Edmontonom 3 2. Hossova bilancia po 19 zápasoch sa tak v

Slovenský útočník Chicaga Marián Hossa v zámorskej NHL v noci na utorok rozhodol gólom v predĺžení o víťazstve svojho tímu nad Edmontonom 3:2.

Hossova bilancia po 19 zápasoch sa tak vyšplhala už na 15 bodov (9+6) a po zápase ho vyhlásili za prvú hviezdu.

Hralo sa päť stretnutí, v dvoch sa o výsledku rozhodlo v predĺžení, v jednom až po samostatných nájazdoch.

Práve v nich neuspel Montreal v súboji s Ottawou na jej ľade, keď podľahol 1:2. Brankár Canadiens Peter Budaj sledoval stretnutie len zo striedačky.