Hološkove dva góly stačili iba na remízu, Vittek tiež skóroval

NETKY.SK • 27 August 2012, 06:57 • 2 min

Hološkove dva góly stačili iba na remízu, Vittek tiež skóroval - Futbal Vydarené predstavenie má za sebou slovenský útočník Besiktasu Istanbul Filip Hološko, ktorý v nedeľu v rámci 2. kola tureckej ligy dvakrát napol sieť mestského rivala z Galatasarayu I

imgVydarené predstavenie má za sebou slovenský útočník Besiktasu Istanbul Filip Hološko, ktorý v nedeľu v rámci 2. kola tureckej ligy dvakrát napol sieť mestského rivala z Galatasarayu Istanbul. Hološkova snaha však napokon na zisk troch bodov nestačila, Besiktas doma remizoval s Galatasarayom 3:3.
      Gólovo sa darilo aj ďalšiemu reprezentantovi Róbertovi Vittekovi, ktorý prispel jedným gólom k výhre jeho Trabzonsporu 2:0 nad Elazigsporom.

Turecká liga, 2. kolo:
      Besiktas Istanbul - Galatasaray Istanbul 3:3 /za domácich F. Hološko hral do 86. minúty a dal dva góly/, Bursaspor - Istanbul Büyüksehir Belediyespor 0:1 /za domácich S. Šesták do 77. minúty/, Trabzonspor - Elazigspor 2:0 /za domácich do 69. minúty R. Vittek, v 41. minúte skóroval/