Testovaných na slovensku
9097
Infikovaných na slovensku
400
Infikovaných svetovo
874560
Úmrtí svetovo
43428
Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Firma
Firma
20.05.2019 16:00 Ekonomika
Hľadáte sídlo pre vaše podnikanie?
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
20.05.2019 16:00 Ekonomika

Hľadáte sídlo pre vaše podnikanie?Každý podnikateľ potrebuje pre svoje podnikanie vlastné sídlo. A to nie len kvôli praktickým dôvodom. Túto požiadavku stanovuje tiež zákon. Poradíme vám, ako problém sídla firmy vyriešiť s minimálnymi finančnými nákladmi. Zistíte, že je to veľmi jednoduché, rýchle a lacnejšie!


Vyskúšajte virtuálne sídlo

Každý podnikateľský subjekt potrebuje pri zápise do obchodného a živnostenského registra uviesť adresu sídla podnikania. Sídlom môže byť vlastná alebo prenajatá nehnuteľnosť. Zákon tiež umožňuje uvádzať ako sídlo spoločnosti tzv. virtuálne sídlo.

Toto riešenie spája v sebe mnoho výhod. Na prvom mieste je to finančná úspora. Oproti klasickému prenájmu vlastných kancelárskych priestorov či kúpe nehnuteľnosti tak ušetríte niekoľko násobne viac.

Prenájom virtuálneho sídla je výhodný nielen pre začínajúcich podnikateľov, ale tiež pre spoločnosti, ktoré nepotrebujú mať pre svoje podnikanie k dispozícii stále kancelárske priestory.

 

Iné výhody virtuálneho sídla

Prenájmom virtuálneho sídla získate pre svoje podnikanie adresu na lukratívnom mieste. Virtuálne kancelárie sa totiž prenajímajú v biznis centrách či kancelárskych budovách.

Na adrese sídla budete mať riadne označenú schránku pre príjem pošty. K dispozícii sú tiež doplnkové služby, ako archivácia či preposielanie doručenej pošty a jej on-line evidencia. Samozrejmosťou je e-mailová alebo SMS notifikácia. K dispozícii budete mať aj priestor na rokovania so zákazníkmi a partnermi.

Toto riešenie je výhodné aj pre zahraničné spoločnosti, ktoré na Slovensku rozbiehajú svoju činnosť. Ak si prenajmete virtuálne sídlo v Bratislave, prínosom bude okrem toho menšia pravdepodobnosť daňovej či inej kontroly.

 

Ako vybrať virtuálne sídlo?

Prvým kritériom pre výber poskytovateľa služby virtuálne sídlo by nemala byť cena. Najhlavnejším kritériom je vlastníctvo nehnuteľnosti. Ak je spoločnosť, ktorá sídlo prenajíma aj vlastníkom priestorov, budete mať zaručenú stálu adresu bez nebezpečenstva nečakaných zmien.

Dôležitá je aj kvalita evidencie pošty. Pri kvalitnej evidencii sa nemôže stať, že nebudete o vašej pošte včas informovaní. Vyberajte tiež podľa ponuky doplnkových služieb. Napríklad vybavovanie telefonátov alebo dohodnutie stretnutí s klientmi.

Dokonalé, pohodlné, rýchle a lacnejšie, virtuálne sídlo, s ktorým bude vaše podnikanie v mnohých smeroch oveľa jednoduchšie.reklama


reklama


Zdroj: Netky EŠN

Foto:  ShutterstockNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok