Higuaín zariadil aspoň remízu Neapola v Bergame, Kuckov Janov vyhral s Juventusom

NETKY.SK • 29 Október 2014, 22:53 • 2 min

NEAPOL - Taliansky tím SSC Neapol, ktorý je súperom slovenského futbalového majstra ŠK Slovan Bratislava v I-skupine Európskej ligy, remizoval 1:1 v stredajšom zápase 9. kola Serie A na pôde Atalanty Bergamo.

"Partenopei", v ktorých drese hral do 65. min slovenský stredopoliar Marek Hamšík, prehrávali od 57. min gólom Argentínčana Germána Denisa, o vyrovnanie sa postaral štyri minúty pred koncom riadneho hracieho času jeho krajan Gonzalo Higuaín. Juhoamerický kanonier sa mohol stať hrdinom súboja, ale v nadstavenom čase nepremenil pokutový kop. Zverenci Rafaela Baníteza ťahajú šnúru šiestich ligových duelov bez prehry (3 - 3 - 0, skóre 15:9), v tabuľke sú momentálne na siedmej pozícii s 15 bodmi.

Obhajca titulu Juventusu Turín zaváhal na pôde FC Janov, kde prehral tesne 0:1. Za domácich nastúpil od 69. minúty Juraj Kucka.