Hamšíkov Neapol remizoval v 4. ligovom kole s Palermom 3:3

NETKY.SK • 25 September 2014, 07:35 • 2 min

RÍM - Futbalisti SSC Neapol so slovenským stredopoliarom Marekom Hamšíkom v základnej zostave iba remizovali v 4. kole talianskej ligy doma s Palermom 3:3. Hamšík asistoval pri jednom góle domácich a z trávnika odišiel v 66. minúte.

Najbližší súper Slovana Bratislava v I-skupine Európskej ligy UEFA 2014/2015 (hrá sa vo štvrtok 2. októbra o 19.00 na Pasienkoch - pozn.) sa v najvyššej domácej súťaži výsledkovo trápi, keď v štyroch kolách získal z tucta možných bodov len štyri. Zverenci trénera Rafaela Beniteza už tri zápasy v rade neokúsili pocit víťazstva a v neúplnej tabuľke im patrí až 10. miesto. Najbližšie sa Partenopei môžu chytiť v nedeľu popoludní na Sassuole.

"Mužstvo potrebuje získať stratený pokoj a silu. Teší ma, že sme sa dokázali trikrát strelecky presadiť, no rovnaký počet inkasovaných gólov je pre nás varovným signálom. Chýba nám trpezlivosť, musíme sa vrátiť k hre z minulej sezóny. Viem, že v mužstve je potenciál dosahovať lepšie výsledky," uviedol Benitez na pozápasovej tlačovej konferencii. Španielsky kormidelník sa neobáva straty miesta: "Nie, nemyslím na to. Verím mužstvu, že má potenciál a schopnosť rýchlo sa pozviechať zo súčasnej situácie."

Young Boys Bern v 9. kole švajčiarskej ligy triumfoval 1:0 v Sione. O jediný gól stretnutia sa postaral v 74. minúte Nuzzolo. Tím z hlavého mesta si udržal 4. priečku v tabuľke, na vedúci Bazilej stráca šesť bodov.