Hamšík skóroval v príprave, Neapol vysoko vyhral

NETKY.SK • 15 August 2015, 07:56 • 2 min

BRATISLAVA - Slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík v 52. min otvoril skóre prípravného stretnutia medzi SSC Neapol a domácim druholigistom Latina Calcio.

Favorizovaní Neapolčania na Stadio Domenico Francioni napokon hladko zvíťazili 5:0. Hamšík štyri minúty po strelení gólu šiel dolu z ihriska. V piatok odohral prípravný zápas aj grécky premožiteľ Trnavy v 3. predkole EL PAOK Solún, v ktorého drese prvýkrát nastúpila čerstvá posila z AS Trenčín. Brazílsky útočník v 73. min skóroval, ale zápas napokon vyhral tím Veria 2:1.

Prípravné zápasy - piatkové výsledky:
Latina (Tal.- II. liga) - SSC Neapol (Tal.) 0:5 (0:0)
Marek Hamšík (SSC) strelil gól v 52. min a hral od začiatku do 56. min

Veria (Gr.) - PAOK Solún (Gr.) 2:1 (1:0)
Róbert Mak odohral prvý polčas, Jairo (obaja PAOK) odohral druhý polčas a v 73. min skóroval

Asteras Tripoli (Gr.) - Panionios (Gr.) 1:0 (0:0)