Hamšík prispel gólom k remíze Neapola s Interom Miláno

NETKY.SK • 9 Marec 2015, 07:49 • 2 min

RÍM - Slovenský futbalista Marek Hamšík zaznamenal v nedeľňajšom večernom šlágri 26. kola talianskej Serie A presný zásah do siete Interu Miláno, ktorým v 51. minúte otvoril skóre. V 80. minúte opustil ihrisko ešte za víťazného stavu pre svoj tím.

SSC Neapol viedol nad "nerazzurri" 2:0, no napokon získal iba bod po remíze 2:2. Zverenci trénera Rafaela Beniteza nevyužili zaváhanie druhého tímu súťaže AS Rím, ktorý taktiež len remizoval na pôde Chieva Verona 0:0 a stále na neho z tretej pozície strácajú štyri body.

Parma, deptaná finančnými ťažkosťami nastúpila doma proti Atalante Bergamo bez mladého Slováka Lukáša Haraslína na súpiske, brankár Pavol Bajza bol na lavičke náhradníkov. Posledný tím tabuľky získal bod za bezgólovú remízu.

FC Janov, za ktorý nastúpil od 64. minúty slovenský reprezentant Juraj Kucka, remizoval na ihrisku Empoli 1:1.

Serie A - 26. kolo:

SSC Neapol - Inter Miláno 2:2 (0:0)

Góly: 51. HAMŠÍK, 63. Higuain - 72. Palacio, 87. Icardi (z 11 m), ČK: 86. Henrique (Neapol)

Udinese Calcio - FC Turín 3:2 (2:1)

Góly: 17. Di Natale, 25. Molinaro (vlastný), 49. Wague - 15. Quagliarella, 69. Benassi

Chievo Verona - AS Rím 0:0