Halákovi sa nedarilo, pustil tri góly

NETKY.SK • 22 Január 2013, 08:13 • 2 min

Halákovi sa nedarilo, pustil tri góly - Hokej Slovenskému hokejovému brankárovi Jaroslavovi Halákovi príliš nevyšiel nočný duel zámorskej NHL jeho St. Louis Blues na ľade Nashvillu Predators, no napriek tomu sa tešil z víťazstva 4 3 po predĺžení a nájazdo

Slovenskému hokejovému brankárovi Jaroslavovi Halákovi príliš nevyšiel nočný duel zámorskej NHL jeho St. Louis Blues na ľade Nashvillu Predators, no napriek tomu sa tešil z víťazstva 4:3 po predĺžení a nájazdoch.

Halák nastúpil do bránky od začiatku stretnutia, no svoje miesto musel v 33. minúte prenechať Brianovi Elliottovi, keďže z jedenástich striel pustil za svoj chrbát tri a mal iba 72,7-percentnú úspešnosť zákrokov.

V ďalšom zápase vyhrali hokejisti New Yorku Islanders nad Tampou Bay 4:3. Boston zdolal Winnipeg 2:1 po nájazdoch.