Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
19. máj. 2022Gertrúda
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow
25.10.2021 12:59 Kultúra
Gwyneth Paltrow, sviečka s vôňou jej vagíny a seriál Sex, Love & goop. Ako sex súvisí s láskou?
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
25.10.2021 12:59 Kultúra

Gwyneth Paltrow, sviečka s vôňou jej vagíny a seriál Sex, Love & goop. Ako sex súvisí s láskou?Gwyneth Paltrow predávala sviečku, ktorá voňala ako jej vagína. Vytvorila ju špeciálne pre svoju webovú stránku Goop. Predáva i vaginálne vajcia, ktoré odborníci odsudzujú, zaplatila dokonca pokutu. Po tejto afére by sme zrejme nečakali, že herečka vyprodukuje niečo také hlboké. V seriáli nejde len o sex, ale o budovanie pevných vzťahov či posilnenie lásky. Ste zvedaví, čo sa v ňom dozviete?


 

Gwyneth Paltrow už neraz hovorila o vaginálnom naparovaní, vaginálnych jadeitových vajíčkach za 15 000 dolárov a o niečom, čo sa nazýva sexuálny prach. Predávala i vajce, ktoré si ženy mali strkať do vagíny. Dokonca hviezdi na fotke v obrovskej vagíne, aby propagovala dokumentárny seriál, ktorý je momentálne jedným z hitov Netflixu. 

 

 

Príliš drahá vagína

Najprv vyrobila sviečku s názvom This Small Like My Vagina s cenou približne 60 dolárov, takú cenu mal aj sexuálny prach. Hviezda chcela pomôcť s problémami s vagínou, no nakoniec ju to vyšlo celkom draho! Paltrow musela zaplatiť 145 000 dolárov. Bolo to v roku 2018, keď jej takmer notoricky známa wellness spoločnosť Goop dostala pokutu za to, že marketingové tvrdenia o vyššie uvedenom nefritovom vajci boli označené ako „nepodložené“. Preukázalo sa, že strčenie náhodného predmetu do vagíny „nevyváži hormóny, neupraví menštruačné cykly, nezabráni prolapsu maternice a nezvýši kontrolu močového mechúra “.

 

Gynekologička Jen Gunterová v otvorenom liste pre Gwyneth Paltrow naznačila, že by to mohlo spôsobiť syndróm toxického šoku. Napriek tomu je stále v predaji na goop.com, za 60 dolárov! 

 

Seriál Sex, Love & goop

Tento dokumentárny seriál môže mať pre mnohých ľudí vysokú hodnotu! Spočiatku to môže vyzerať ako povrchný seriál, ktorý vytvára akúsi senzáciu, no s každou jednou epizódou reálne skúma ľudské vzťahy a môže tak pomôcť nejednému páru. Najmä takým partnerom, ktorí majú problém s vlastnou sexualitou, príťažlivoťou či precítením sexuálnych zážitkov.

 

 

 

Odborníci s Gwyneth Paltrow pomáhajú párom rôznych vekových kategórií naučiť sa, ako zlepšiť ich vzťah prostredníctvom príjemnejšieho sexu a hlbšej intimity. Vo svete často panuje myšlienka, že vzťahy nie sú len o sexe, je to však naozaj tak? Ako dokáže kvalitný a precítený sex ovplyvniť vzťah? Dalo by sa to nazvať aj ako reality show, v ktorej odvážne páry hľadajú cestu k intenzívnejším sexuálnym prežitkom. No niekomu môže ísť o viac. Môže zlepšenie sexuálnych zážitkov posilniť lásku vo vzťahu?

 

Zrejme by sme klamali, keby sme tvrdili, že všetky páry sveta sú vo vzťahoch spokojné a nič im nechýba. Každý má aspoň občas v intímnom živote nejaký problém. Nemyslíme problémy s erekciou, neverou, alebo stereotypom vo vzťahoch. Niektoré problémy môžu byť vážnejšie, než sa zdajú byť.

 

Hoci sex nie je jedinou podstatnou zložkou vzťahu, niektoré páry majú naozaj dobrú, láskavú dynamiku a aj veľa spoločného, no práve neuspokojivý milostný život im situáciu komplikuje. Láska či rešpekt k dobrému sexu nestačia, a to isté platí naopak.  

 

 

V prvej epizód napríklad Erika a Damon riešia svoj sexuálny nesúlad pomocou erotických máp, Felicitas a Rama sa snažia nakopnúť vzájomné sexuálne iskrenie. Určite ste už teraz zvedaví, ako prebudiť iskrenie u svojej polovičky iným, nepoznaným spôsobom!

 

 

V druhej epizóde sa Damon poddá novému druhu orgazmu, Felicitas a Rama sa za pomoci  Michaely Boehm vymania zo sexuálnej rutiny. Viete, ako na to?

 

V tretej epizóde sa Camille a Shandra učia lepšie prejavovať sexualitu. Šesťdesiatnici Joie a Mike prekonávajú rozdiely v intenzite svojej sexuálnej túžby s odborníčkou Amino Peterson. Zažili ste už niekedy podobnú situáciu?

 

V štvrtej epizóde zistíme, že všetci zapojení sa naozaj usilovne učia. Sexuologička Jaiya sa sústredí na Erikinu intímnu anatómiu. Shandra si vyskúša sexuologickú prácu s telom pod vedením Darshan Avily. 

 

V piatej epizóde, ktorá sa zaoberá tým, či môže liečba udržať lásku pri živote, Dash a Sera preberajú svoje negatívne vzorce správania so sprievodkyňou rodinných konštalácií Katarínou Wittich. 

 

V šiestej epizóde Erika s Damonom šikovne uplatnia, čo sa naučili, a užijú si intenzívny, výstredný a precítený sex. Práca s telom vyústi v orgazmus.

 

 

Vidoupútavku na tento príjemne vzrušujúci, inšpiratívny a "vzdelávací" dokument nájdete priamo TURealita je taká, že sex už nie je dávno tabuizovaný, a zdá sa, že Gwyneth Paltrow konečne našla  správny spôsob, ako pomôcť párom so vzťahmi!reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: The guardian/ Instagram/ Netflix/ Netky Kristýna Peštová

Foto:  Facebook/ reprofoto YTNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok