Gól Tomáša Mojžíša v desiatke najkrajších uplynulého týždňa

NETKY.SK • 20 November 2013, 10:32 • 2 min

MOSKVA - Gól obrancu Slovana Bratislava Tomáša Mojžíša sa vošiel do Top-ten najkrajších v uplynulom týždni Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL).

Český legionár ním v zápase s Jugrou Chanty-Mansijk vyrovnal dve minúty pred koncom na 2:2 po krásnom individuálnom prieniku a stretnutie tak posunul až do samostatných nájazdov. V nich napokon vyhral Slovan 3:2 po obrate z 0:2. Hodnotiaca komisia jeho presný zásah zaradila na 9. miesto.

Aj víťazný gól z kategórie najkrajších padol v zápase Slovan - Jugra. Dal ho v 11. minúte Artem Beľanskij po tom, čo si z rohu klziska nakorčuľoval pred slovanistickú bránku, puk zamiešal medzi nohami a bekhendom následne prekonal Jaroslava Janusa.