Gergel prispel gólom k výhre Zabrze v 21. kole poľskej ligy

NETKY.SK • 19 December 2015, 07:50 • 2 min

VARŠAVA - V úvodnom piatkovom zápase 21. kola poľskej futbalovej ligy zvíťazil Górnik Zabrze na trávniku Zaglebie Lubin 4:2 aj vďaka gólu slovenského stredopoliara Romana Gergela.

Dvadsaťsedemročný slovenský futbalista v tejto sezóne potvrdil výbornú formu a v drese 14-násobného majstra Poľska strelil deviaty gól v 21. ligovom súboji. Presadil sa už v 19. minúte, v druhom polčase potom ešte prihral na víťazný gól hostí.

výsledok - 21. kolo:

Zaglebie Lubin - Górnik Zabrze 2:4 /za domácich M. Polaček odchytal celý zápas, L. Guldan odohral celý zápas - za hostí R. Gergel do 90.+1 min. + gól/

Wisla Krakov - Pogoň Štetín 0:1