Gáboríkov gól Rangers nepomohol, Devils vedú sériu východného finále 3:2

NETKY.SK • 24 Máj 2012, 06:49 • 2 min

Gáboríkov gól Rangers nepomohol, Devils vedú sériu východného finále 3 2 - Hokej Hokejisti New Jersey Devils zvíťazili v piatom finále Východnej konferencie zámorskej NHL na ľade New Yorku Rangers 5 3 a v sérii hranej na štyri víťazstvá sa ujali vedenia 3

Hokejisti New Jersey Devils zvíťazili v piatom finále Východnej konferencie zámorskej NHL na ľade New Yorku Rangers 5:3 a v sérii hranej na štyri víťazstvá sa ujali vedenia 3:2.
      Slovenský útočník v drese "jazdcov" Marián Gáborík v 17. sekunde poslednej tretiny vyrovnal svojím 5. gólom v tohtoročnom play off na 3:3, no súper v 56. minúte zaznamenal víťazný presný zásah z hokejky Ryana Cartera. Tridsaťdva sekúnd pred záverečným klaksónom spečatil triumf Devils strelou do prázdnej brány počas power play domáceho tímu Zach Parise.
      Šiesty zápas je na programe v noci na sobotu o 2.00 SELČ.