Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Futbalisti si pre malých nadšencov pripravili zaujímavú prezentáciu
Futbalisti si pre malých nadšencov pripravili zaujímavú prezentáciu
10.05.2017 16:07 Šport
Futbaloví ´andeli´ zavítali do škôl, motivujú deti k športu a prinášajú radosť
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
10.05.2017 16:07 Šport

Futbaloví ´andeli´ zavítali do škôl, motivujú deti k športu a prinášajú radosťTRNAVA - Hráči futbalového klubu Spartak Trnava opäť nadviazali na úspešný projekt „Andeli deťom“. Iniciatíva s cieľom priviesť deti k športu zaznamenala úspech aj na pôde Súkromnej základnej školy BESST. Futbalisti si pre malých nadšencov pripravili prezentáciu futbalu i klubu, súťaže, autogramiádu a nechýbalo ani pozvanie na domáci fortunaligový zápas.


Na začiatku bol list s výzvou k spolupráci trnavských škôl a myšlienka nenásilným spôsobom motivovať deti k športu. A to nielen ako pasívnych divákov a nadšených fanúšikov, dokonca aj aktívnych športovcov. Program plný futbalovej zábavy trval jednu vyučovaciu hodinu a o pozitívnu atmosféru sa staral nielen anjelský maskot, ale najmä hráči Oravec, Kadlec a Halilovič. Len deň po zdrvujúcej prehre s tímom Slovana Bratislava títo ambasádori SZŠ BESST v priaznivej nálade odvážne čelili otázkam malých zvedavcov.

 

Po preverení športových zručností veľkých profesionálov i malých fanúšikov a fanúšičiek nasledovala autogramiáda a po nej získal každý účastník lístok na najbližší zápas s Michalovcami.

 

"Veľmi radi sa zapojíme a podporíme v budúcnosti podobné aktivity na našej škole, keďže práve futbal je svetovým fenoménom, a tiež veľmi obľúbeným kolektívnym športom medzi deťmi," hovorí Mgr. Iveta Sekáčová, zástupkyňa riaditeľky základnej školy.

 

Tesne pred druhým májovým víkendom sa športovci do školy vrátili znova  ̶  tentoraz prišli zabaviť BESST škôlkarov. Aktivitou s názvom "Škôlky v pohybe" pokračuje vedenie mládeže Spartaka Trnava v snahe povzbudiť deti, aby si šport zamilovali už odmalička.

 

Záujem o podujatia, ktoré FC Spartak organizuje so zámerom zatraktívniť možnosti trávenia voľného času u žiakov materských, základných a stredných škôl v Trnavskom kraji, neustále rastie. Verme, že budovanie pozitívneho vzťahu k športu a fair play nám v Trnave vychová množstvo športových talentov.reklama


Zdroj: tlačová správa/netky.sk

Foto:  spartak.sk/besst.skNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok