Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Jozef Oklamčák a jeho aktivity
11. apr. 2021Július
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Jozef Oklamčák a jeho aktivity. Otvorte časovú os udalostí.
prof. Pavel Traubner, MUDR. Juraj Štofko, členmi ELITNÉHO KLUBU, ČESKOSLOVENSKÉHO LEVA - OKLAMČÁK SHOW SPORT TEAMU
prof. Pavel Traubner, MUDR. Juraj Štofko, členmi ELITNÉHO KLUBU, ČESKOSLOVENSKÉHO LEVA - OKLAMČÁK SHOW SPORT TEAMU
06.11.2015 18:00 Osobnosti
FOTO a VIDEO Lekári Traubner a Štofko v elitnom klube Oklamčákových"Levov"
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
06.11.2015 18:00 Osobnosti

FOTO a VIDEO Lekári Traubner a Štofko v elitnom klube Oklamčákových"Levov"BRATISLAVA - ČESKOSLOVENSKÝ LEV - OKLAMČÁK SHOW SPORT TEAM, po prísnom výbere, prijal do svojho ELITNÉHO KLUBU, ďalších členov, tentokrát osobnosti z oblasti medicíny.


Novými členmi sa stali: prof. MUDr. Pavel TRAUBNER Phd., čestný predseda Ústredného zväzu židovských náboženských obcí v SR, bývalý prednosta I. neurologickej kliniky FNsP v Bratislave a bývalý dekan Lekárskej fakulty UK v Bratislave.

 

MUDr. JURAJ ŠTOFKO PhD., primár I. neurologická klinika LFUK a UNB Bratislava, riaditeľ Inštitút fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie v Piešťanoch (IFBLR) Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, dlhoročný člen poradného zboru predsedu vlády SR a okrem toho, je to organizátor najprestížnejšieho a najstaršieho plesu / 95 ROKOV/ v ČESKOSLOVENSKU - MEDICKÉHO PLESU, na ktorého organizovaní sa podieľa už od roku 1975. V showbiznisových kruhoch ho poznajú ako NEW TRAUBNER.

 

Akt prijatia sa uskutočnil v klube ČESKOSLOVENSKÉHO LEVA - OKLAMČÁK SHOW SPORT TEAMU, Restaurant & Pub - ČIERNA STUDŇA v Bratislave. Za člena ELITNÉHO KLUBU, za prítomnosti prezidenta "levov" Jozefa OKLAMČÁKA, ho pasoval spevák a riaditeľ pre kultúru a zábavu Igor KMEŤO a herečka Janka VALOCKÁ.

 

Ako nám povedal prezident ČESKOSLOVENSKÉHO LEVA Jozef OKLAMČÁK, "po mnohých osobnostiach športu, kultúry a showbiznisu, sme po prísnom výbere prijali medzi nás, dvoch uznávaných odborníkov z oblasti medicíny. Veľmi ma teší, že moji priatelia, Pavel TRAUBNER a Juraj ŠTOFKO ,prijali našu ponuku a tak "levy" budú mať vo svojich radoch aj "osobných lekárov". "

 

Pokiaľ chcete zažiť atmosféru prijatia nových členov, pozrite si video nášho filmového štábu:

 reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: NETKY.SK, SITA, TASR

Foto:  David GreksaNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok