FL: Slovan v záveroch polčasov pokoril Senicu

NETKY.SK • 17 Október 2016, 07:34 • 2 min

BRATISLAVA - Futbalisti Slovana Bratislava triumfovali v 12. kole Fortuna ligy 2016/2017. "Belasí" o víťazstve 2:0 v nedeľňajšom stretnutí na Pasienkoch nad FK Senica rozhodli v záveroch oboch polčasov.

Tesne pred prestávkou skóroval Soumah, ktorý bol úspešným realizátorom pokutového kopu nariadeného za ruku obrancu hostí. V nadstavenom čase sa presadil aj striedajúci De Sa. Slovan je v tabuľke štvrtý, Senica po štvrtej prehre v rade deviata.

Futbal - Fortuna liga 2016/2017 - 12. kolo - nedeľa:

ŠK Slovan Bratislava - FK Senica 2:0 (1:0)
Gól: 44. Soumah (z pok. kopu), 90.+ De Sa, ŽK: 70. Vernon De Marco Morlacchi, 71. Schet - 81. Quaye, rozhodovali: Vlk - Tomčík, Chládek

Slovan Bratislava: Greif - J. Kotula, Saláta, Vernon De Marco Morlacchi, F. Kubík - V. Savičevič, G. Scott - Schet (87. F. Oršula), Soumah, Cléber (76. De Sa) - Čavrič (63. Priskin)
Senica: Šulla - I. Gončar, Kopičár, Pillár, Weriton - Quaye - S. Mráz, M. Kratochvíl (76. Jedinák), Pirulo (46. Ebwelle) - Turyna (59. Astray), J. Kosorin