FL: Slovan doma zvíťazil nad Prešovom a zabezpečil si druhé miesto

NETKY.SK • 13 Máj 2017, 10:06 • 2 min

BRATISLAVA - Futbalisti Slovana Bratislava zvíťazili nad tímom 1. FC Tatran Prešov 3:1 v piatkovom zápase 31. kola najvyššej slovenskej súťaže a v konečnej tabuľke Fortuna ligy 2016/2017 obsadia druhé miesto.

Skóre na Pasienkoch otvoril v 16. min hosťujúci Erik Streňo, no o desať minút z pokutového kopu vyrovnal Seydouba Soumah. V prvom polčase sa presadil aj holandský obranca "belasých" Ruben Ligeon, víťazstvo domácich potvrdil hlavičkou päť minút pred koncom duelu Milan Rundič. Tatran Prešov má na konte 18 bodov a v tabuľke mu patrí jedenásta priečka.

Futbal - Fortuna liga 2016/2017 - 31. kolo - piatok:

ŠK Slovan Bratislava - 1. FC Tatran Prešov 3:1 (2:1)
Góly: 26. Soumah (z pok. kopu), 38. Ligeon, 85. Rundič - 16. Streňo, ŽK: 28. B. Sekulič, 75. Rundič - 19. R. Kačala, 83. Hovančík, 90.+ Streňo, rozhodovali: R. Weiss - Hancko, Peter Kováč, 611 divákov

Zostavy:

Slovan: Greif - F. Oršuľa, B. Sekulič, Rundič, Ligeon - Damnjanovič, T. Kóňa (87. Rigo) - De Sa (72. Pinte), Soumah, Priskin (87. F. Ďuriš) - Čavrič
Prešov: J. Talian - Petko, J. Bartek, J. Dzurík, R. Kačala (85. J. Rolinc) - Trebuňák (62. Dupkala), Hovančík, Keresteš, A. Leško - P. Katona - Streňo