FL: Gólové hody v Myjave, Slovan skóroval šesťkrát

NETKY.SK • 9 Máj 2015, 07:32 • 2 min

MYJAVA - Nevídané gólové predstavenie ponúkli fanúšikom domáci futbalisti Spartaka Myjava a hráči ŠK Slovan Bratislava v piatkovom zápase 29. kola najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy.

Po prvom polčase bol stav nerozhodný 1:1, presadili sa Štefan Pekár a hosťujúci Seydouba Soumah. Po zmene strán sa však s presnými zásahmi roztrhlo vrece - najskôr Simovič, Zreľák a Niňaj zabezpečili Slovanu trojgólový náskok, nasledovalo zníženie Kuzmu na priebežných 2:4. V 78. a 79. minúte však udreli opäť hostia zásluhou Oršulu a Mészárosa. Posledné slovo, na radosť domácich priaznivcov, patrilo Myjave - v predposlednej minúte skóroval do vlastnej siete Saláta a stanovil na konečných 3:6.

Futbal - Fortuna liga 2014/2015 - 29. kolo - piatok:

Spartak Myjava - ŠK Slovan Bratislava 3:6 (1:1)
Góly: 11. Š. Pekár (z pok. kopu), 67. M. Kuzma, 89. Saláta (vlastný) - 37. Soumah, 48. Simovič, 52. Zreľák, 63. B. Niňaj, 78. F. Oršula, 79. K. Mészáros, ŽK: 69. Marček - 10. Saláta, rozhodovali: Vnuk - Chládek, Kováč, 2083 divákov

Zostavy:

Myjava: Solnička - Častulín, P. Jánošík, Černáček, Švec (84. Jastráb) - E. Daniel, Ľ. Kolár, Bilovský, Marček - Š. Pekár, M. Kuzma
Slovan: Krnáč - B. Niňaj (86. Záhumenský), Gorosito, Saláta, Čikoš - Simovič, Lásik - Milinkovič (72. Peltier), Soumah (72. F. Oršula), K. Mészáros - Zreľák