Fialková 14. v rýchlostných pretekoch

NETKY.SK • 21 Február 2015, 12:13 • 2 min

MINSK-RAUBIČI - Slovenská reprezentantka Ivona Fialková obsadila v sobotňajších rýchlostných pretekoch na majstrovstvách sveta v biatlone juniorov a kadetov v bieloruskom Raubiči 14. priečku.

Fialková sa na strelnici dopustila jednej chyby a v cieli zaostala za víťazkou o 1:05,7 min. Titul si v šprinte junioriek na 7,5 km vybojovala Lena Aranudová z Francúzska, ktorá o 2,4 s predstihla Kazašku Galinu Višnevskú. Tretia bola ďalšia francúzska biatlonistka Chloé Chevalierová (+13,1). Preteky dokončilo 64. junioriek.

Majstrovstvá sveta juniorov a kadetov v biatlone - Raubiči (Biel.) - sobota:
Rýchlostné preteky junioriek na 7,5 km: 1. Lena Arnaudová (Fr.) 20:40,6 min (0), 2. Galina Višnevská (Kaz.) +2,4 (0), 3. Chloé Chevalierová (Fr.) +13,1 (0),... 14. Ivona Fialková (SR) +1:05,7 (1)